Rooster overzicht

Oldenzaal

LEZ Studio 1   
09:00-10:00H.I.T
10:15-11:00PEUTERDANS
15:00-16:00LEZ KIDS 6 T/M 10 (hiphop selectie kids)
16:00-17:15 LEZ JUNIORS 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
17:15-18:00SPECIAL LADIES 12+
18:15-19:00JUMP KIDS 7+
19:00-19:45JUMP
20:00-21:00 H.I.T.
LEZ Studio 2  
15:00-15:45KIDSSWING
15:45-16:30MUSICAL DANS
16:30-17:15LEZ SHINE (modern selectie kids)
17:15-18:00STRETCH LES
18:00-18:30LEZ CREATE (modern selectie junioren)
18:30-19:15 TECHNIEK LEZ CREATE/LEZ MOVE
19:15-19:45LEZ MOVE (modern selectie adults)
20:00-20:30BIL WORKOUT
20:30-21:45LEZ CREW 16+ (hiphop selectie adults)
LEZ Studio 1  
09:00-09:45JUMP
10:00-11:0055+ TRAINING
15:00-15:45KIDSSWING 3 T/M 6
15:45-16:30HIPHOP 7 T/M 9
16:30-17:15HIPHOP 10 T/M 13
17:15-18:00HIPHOP 14 T/M 18
18:15-19:00JUMP KIDS 7+
19:00-19:45JUMP
19:45-20:45ZUMBA
20:45-21:45MANNEN H.I.T.
LEZ Studio 2  
15:45-16:30TIKTOK
16:30-17:15MODERN KIDS
17:15-18:00ZUMBA KIDS
18:15-19:00AFRO (start pas bij genoeg animo)
19:15-20:00HIPHOP 28+
20:00-20:30BIL WORKOUT
20:30-21:15HIPHOP 18+
LEZ Studio 1  
15:00-16:00LEZ MINIONS 6 T/M 10 (hiphop selectie kids)
16:00-16:45MODERN KIDS T/M 9 JAAR
16:45-17:30JUMP KIDS
17:30-18:45LEZ REBELS 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
18:45-19:30MODERN JUNIOREN
19:30-20:00BUIK WORKOUT
20:00-21:00H.I.T.
LEZ Studio 2  
15:00-15:45PEUTERDANS
15:45-16:30KIDSSWING
16:30-17:15KLASSIEK BALLET (T/M 8 JAAR)
17:30-18:45LEZ ARMY 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
18:45-20:00LEZ ADULTS 16+(hiphop selectie ADULTS)
20:00-20:45MODERN ADULTS
20:45-21:15BIL WORKOUT
LEZ Studio 1  
15:00-16:00LEZ MINIONS 6 T/M 10 (hiphop selectie kids)
16:00-17:00LEZ KIDS 6 T/M 10 (hiphop selectie kids)
17:00-18:15LEZ JUNIORS 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
18:15-19:30LEZ ARMY 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
19:30-20:15H.I.T.
20:15-21:00JUMP
21:00-21:45LEZ CREW 16+ (hiphop selectie adults)
LEZ Studio 2  
15:00-15:45KIDSSWING 3 T/M 6
15.45-16.30HIPHOP 7 T/M 9
16:30-17:15HIPHOP 10 T/M 13
17:15-18:30LEZ REBELS 11 T/M 15 (hiphop selectie junioren)
18:30-19:30LEZ FAMILY (selectie)
19:45-20:30HIPHOP 28+
20:30-21:00ADULTS SELECTIETEAMS (LEZ Adults en Crew)
21:00-21:45LEZ ADULTS 16+ (hiphop selectie adults)
LEZ Studio 3  
18:30-19:15BREAKDANCE
LEZ Studio 1  
09:00-10:00H.I.T.
15:00-15:45KIDSSWING 3 T/M 6
15:45-16:30HIPHOP 7 T/M 9
18:30-19:30H.I.T.
19:45-20:30JUMP
LEZ Studio 2  
16:30-20:30VOOROPLEIDING
LEZ Studio 1  
09:45-10:30PEUTERDANS 1,5 T/M 4

Denekamp

Kulturhus   
15:00-15:45KIDSSWING 3 T/M 6
15:45-16:30HIPHOP 7 T/M 9
16:30-17:15HIPHOP 10 T/M 13
17:15-18:00HIPHOP 13+

Rossum

Sportcentrum Bossink  
18:00-18:45HIPHOP 10 T/M 13

Losser

Kunst en Strijd gebouw  
15:00-15:45KIDSSWING 3,4,5 JAAR
15:45-16:30HIPHOP 6,7,8 JAAR
16:30-17:15HIPHOP 9,10,11 JAAR
17:15-18:00HIPHOP 12+
Kunst en Strijd gebouw  
15:00-15:45KIDSSWING 3,4,5 JAAR
15:45-16:30HIPHOP 6,7,8 JAAR
16:30-17:15HIPHOP 9,10,11 JAAR
17:15-18:00HIPHOP 12+