Rooster overzicht

Oldenzaal

LEZ Studio 1  
09:00–10:00H.I.TLISA
15:00–16:00LEZ KIDS 6 T/M 10LISA
16:00–17:30LEZ JUNIORS 11 T/M 15LISA / SELINA
17:30–18:15SHOW MUSICALMARJOLEIN
18:15–19:00KIDS JUMPKYRA
19:00–19:45JUMPKYRA
19:45–20:45H.I.T.LISA
20:45–22:00LEZ CREW 16+JOEY / SELINA / LISA
LEZ Studio 2  
15:15–16.00ZANG 8+
JULIET
16:00–16:45SONG & DANCE 8+JULIET
16:45–17:30HIPHOP 7 T/M 9
TESS
17:30–18:15HIPHOP 10 T/M 12
KYRA
18:30-19:30YOGA
(start bij genoeg aanmeldingen)
SELINA
19:30-20:15BOOTY & CORE
(start bij genoeg aanmeldingen)
SELINA
LEZ Studio 3  
18:45–19:30HIPHOP 28+LISA
LEZ Studio 1  
09:00–10:00ZUMBA
(start bij genoeg aanmeldingen)
NATHALIE
10:00–11:0055+ TRAININGNATHALIE / LISA
15:00–15:45KIDSSWING 3 T/M 6LISA
15:45–16:30HIPHOP 7/M 9LISA
16:30–17:15HIPHOP 10 T/M 13LISA
17:15–18:00ZUMBA KIDSTESS
18:00–18:45KIDS JUMPLISA
18:45–19:30JUMP 17+RUTH / SELINA
19:30–20:30ZUMBARENAN
20:30–21:30MANNEN H.I.T.PIM
LEZ Studio 2  
17:15–18:15AFRO DANCE JUNIORSPETIT AFRO
18:15–19:15AFRO DANCE ADULTSPETIT AFRO
19:15–20:00TALENTCLASSLISA / SELINA / JOEY
20:00–20:45URBAN OPEN
(ALLE LEEFTIJDEN)
JOEY / SELINA
LEZ Studio 3  
18:00–18:45HIPHOP 13+SOPHIE
LEZ Studio 1  
09:00–10.00PILATES
(Start bij genoeg aanmeldingen)
NATHALIE
15:00–16:00LEZ MINIONS 6 T/M 10LISA
16:00–16:45MODERN KIDSKIM
16:45–17:30KLASSIEK BALLETKIM
17:30–18:15BREAKDANCE
(ALLE LEEFTIJDEN)
JAY-BEE
18:15–19:00JUMP (KIDS)IRLA
19:00–19:45MODERN JUNIORENESMEE
19:45–20:45H.I.T.SELINA
21:00–22:00MANNEN H.I.TPIM
LEZ Studio 2  
15:15–16:00KIDSSWING 3 T/M 6 ROBIN
16:00–17:15LEZ ARMY 11 T/M 15LISA
17:15–18:30LEZ REBELS 11 T/M 15LISA
18:30–19:30URBAN OPEN
(ALLE LEEFTIJDEN)
CARMEN CHLOË
19:30-20:15BOOTY & CORELISA
20:15–21:00MODERN ADULTSESMEE
20:45–22:00LEZ ADULTS 16+
(WARMING-UP STUDIO 1)
SELINA
LEZ Studio 1  
15:00–15:45KIDSSWING 3 T/M 6LISA
15:45–16:30HIPHOP 7 T/M 9LISA
16:30–17:15LEZ KIDS 6 T/M 10SELINA / LISA
17:15-18:00LEZ KIDS/LEZ MINIONS 6 T/M 10SELINA / LISA
18:00–18:45LEZ JUNIORS/REBELS/ARMY 11 T/M 15SELINA / LISA / JOEY
18:45–19:30LEZ JUNIORS 11 T/M 15JOEY
19:30–20:15LEZ ADULTS 16+SELINA / LISA / JOEY
20:15–21:00JUMP 17+RUTH
21:00–22:00LEZ CREW 16+SELINA / LISA / JOEY
LEZ Studio 2  
16:30–17:15LEZ MINIONS 6 T/M 10SELINA / LISA
17:15–18:00LEZ ARMY/LEZ REBELS 11 T/M 15SELINA / LISA
18:45–19:30BREAKDANCEJAY-BEE
19:30–20:15HIPHOP 28+RUTH / LISA
20:15–21:00LEZ ADULTS/ LEZ CREW 16+SELINA / LISA / JOEY
LEZ Studio 3  
17:00–17:45HIPHOP 10 T/M 12FEMKE
LEZ Studio 1  
09:00–10:00H.I.T.LISA
15:00–15:45KIDSSWING 3 T/M 6LISA
15:45–16:30HIPHOP T 7/M 9LISA
16:30–20:30VOOROPLEIDING
LEZ Studio 2  
18:15–19:00HIPHOP 13+EMMA
LEZ Studio 1  
09:45–10:30PEUTERDANS 1,5 T/M 4ROBIN
10:30–11:15BALLET T/M 8ROBIN

Denekamp

Gymnastiekzaal - Churchillstraat   
15:00–15:45KIDSSWING 3 T/M 6SELINA
15:45–16:30HIPHOP 7 T/M 9SELINA
16:30–17:15HIPHOP 10 T/M 12SELINA
Kulturhus  
15:00–16:00HIPHOP 7 t/m 11SELINA
16:00–17:00HIPHOP STARTERS 12+SELINA
17:00–18:00HIPHOP INTERMEDIATE 12+SELINA

Rossum

Sportcentrum Bossink  
18:30–19:15HIPHOP 10 T/M 13SOPHIE
19:15–20:00HIPHOP 13+SOPHIE

Ootmarsum

Sporthal De Schalm  
15.45–16.30HIPHOP 7 t/m 9TESS
16.30–17.15HIPHOP 10 t/m 12TESS

De Lutte

Dorpshoes Erve Boerrigter  
16.45-17.45 THEATER KIDS 8+MEREL

Lattrop

Sportpark Lattrop  
16:30–17:15KIDSSWING 3 T/M 6JOEY
17:15–18:00HIPHOP 7 T/M 10JOEY
18:00–18.45HIPHOP 11+JOEY
Sportpark Lattrop  
09.00–10.00H.I.T.RUTH

Losser

Kunst en Strijd gebouw  
14:45–15:30KIDSSWING 3 T/M 6SOPHIE
15:30–16:15HIPHOP 7 T/M 9SOPHIE
16:15–17:00HIPHOP 10 T/M 12SOPHIE
17:00–17:45HIPHOP 13+SOPHIE